cd dil eğitimi


Dil Eğitimi

Ticaretin ve uluslararası alanda her türden değiş tokuşun dili olan İngilizce, 55 ülkede resmi dil olarak kabul edilmiştir. Dünya üzerinde anadili İngilizce olan 340 milyondan fazla kişi bulunmaktadır ve ikinci bir dil olarak İngilizce konuşan kişiler de hesaba katıldığında bu sayı 750 milyon kişiye çıkmaktadır. İngilizce’ye hakimiyet sadece kendinizi geliştirmeniz için iyi bir kaynak olmakla kalmayıp aynı zamanda CVniz için de iyi bir avantaj haline gelmektedir.

Sizin İngilizce seviyeniz nedir? Kariyeriniz ya da akademik hayatınızda faydasını göreceğiniz seviyede İngilizce biliyor musunuz? “Do you speak English”sorusuna nasıl bir cevap veriyorsunuz?
Kariyerinizde ilerleyebilmek için – İngilizceyi akıcı bir şekilde dil eğitim kursu konuşabiliyor olmak hiç şüphesiz ki iş dünyasında yadsınamaz bir avantajdır.
Akademik alanda ilerlemeniz için – Yurt dışındaki bir çok üniversite hatta Türkiye’dekiler bile uluslararası geçerliliği olan bir İngilizce sertifikanız olmasını isterler. TOEFL, IELTS ya da Cambridge sertifikaları bunlardan birkaçıdır. Kaplan ile belirli bir seviyeye geldikten sonra bu sınavlara hazırlık kurslarına katılabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *